Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 3 cze 2024, o 11:07




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lut 2014, o 23:10 

Dołączył(a): 3 lut 2011, o 13:25
Posty: 2240
Podziękował : 353
Otrzymał podziękowań: 680
Uprawnienia żeglarskie: mam
Maar napisał(a):
capriv6 napisał(a):
widzę że ten obraz może być zafałszowany.
Może, ale nie musi. I pewnie często nie jest.

I pewnie równie często jest, z np. takiego powodu:
http://www.wykop.pl/ramka/1607269/spam- ... nternecie/

Z tego samego powodu administratorzy m.in. tego forum oczekują weryfikacji od opiniodawców ;-)

_________________
noone


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 lut 2014, o 23:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2013, o 01:08
Posty: 4216
Lokalizacja: Pomorze
Podziękował : 1719
Otrzymał podziękowań: 1773
Uprawnienia żeglarskie: samowodniak flisaczy
plitkin napisał(a):
capriv6 napisał(a):
A gdzie ja napisałem że walczę o przywrócenie postu, przeczytaj jeszcze raz pierwszy post.


Tak tez myslalem.


W pierwszym swoim poście capriv6 napisał:

capriv6 napisał(a):
Jako że teraz zostało mi tylko Wasze forum (z tamtym dałem sobie spokój) zastanawiam się, i takie stawiam pytanie – czy tu również taki post by zniknął?


Z czego wynika, że dużo tego pola do myślenia nie było, skoro napisał wyraźnie o swojej rezygnacji z SF (tak chyba trzeba to rozumieć?). Zadał pytanie i nie jestem pewien - otrzymał odpowiedź? Uwiarygodnił się przed Administracją?

Z czystej ciekawości pytam.

_________________
Pozdrawiam
Alterus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 00:03 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1301
Otrzymał podziękowań: 4173
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
Nie wiem o jaka administracje pytasz. Na sailforum sie nie uwiarygodnil. Tutaj zdaje sie na razie takiej koniecznosci nie bylo, ale pisal, ze sie Markowi przedstawil.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 00:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2013, o 01:08
Posty: 4216
Lokalizacja: Pomorze
Podziękował : 1719
Otrzymał podziękowań: 1773
Uprawnienia żeglarskie: samowodniak flisaczy
plitkin napisał(a):
Nie wiem o jaka administracje pytasz. Na sailforum sie nie uwiarygodnil. Tutaj zdaje sie na razie takiej koniecznosci nie bylo, ale pisal, ze sie Markowi przedstawil.


O administrację tego forum (FŻ), rzecz jasna. O ile dobrze kojarzę, to jeśli na SF się nie ujawnił, to trudno powiedzieć, że był postacią anonimową - przed wpisaniem niepochlebnego dla AN tekstu dość długo pisał na forum, zamieszczał swoje zdjęcia, dokumentował budowę swojej łódki. Niestety nie pamiętam postu na temat AN, więc nie jestem w stanie ocenić, na ile był kontrowersyjny.

_________________
Pozdrawiam
Alterus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 07:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2006, o 11:31
Posty: 17329
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2189
Otrzymał podziękowań: 3600
Uprawnienia żeglarskie: ***** ***
Alterus napisał(a):
O administrację tego forum (FŻ), rzecz jasna.
Dostałem od capriv6, podpisaną imieniem i nazwiskiem PWutkę, ale:
a) capriv6 pisał, że wcale nie o zamieszczenie konkretnego postu chodzi tylko o odpowiedź na pytanie jak by był potraktowany taki tekst tutaj,
b) już raz pisałem (i nie tylko ja) - co z tego, że ktoś podpisze swój post nazwiskiem? Może sobie przecież wymyślić jakiekolwiek nazwisko.

Nie zamierzamy mieć procedur zgodnych z ISO 9001 i się ich sztywno trzymać. Nie da się opisać "jedynej słusznej ścieżki postępowania", w naturalny, ludzko-żeglarski sposób trzymamy stronę poszkodowanego i będziemy się starali ułatwić żeglarzowi oszukanemu/poszkodowanemu przez niesolidną firmę dotarcie ze swoimi uwagami do szerokiego grona forumowiczów, ale niech ten poszkodowany żeglarz też postara się nas zrozumieć.

Wystarczy chcieć!!! Reszta to kwestia pogadania.

_________________
Pozdrawiam,
Marek Grzywa



Za ten post autor Maar otrzymał podziękowanie od: plitkin
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 10:26 

Dołączył(a): 3 gru 2008, o 22:47
Posty: 102
Lokalizacja: Essex, UK
Podziękował : 12
Otrzymał podziękowań: 13
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
ja tak sie tylko zapytam

czy administracja forum ma konta na ebayu albo allegro? kupuje cos tam? zdarzylo sie wystawic negatywny komentarz? czy sprzedajacy pozwal z tego powodu portal do sadu? nie wydaje mi sie..

albo strony typu tripadvisor i inne porownywarki, tam tez duzo negatywnych opinii jest i jakos nikt nie protestuje

trzeba przyjac do wiadomosci ze internet nie sluzy tylko reklamie i napedzaniu sobie klientow, nie da sie go ocenzurowac i jesli ktos prowadzi dzialalnosc w sposob nierzetelny to w koncu wyjdzie prawda na jaw, jesli na forum nie bedzie mozna to wkurzony klient zalozy specjalnie w tym celu bloga i efekt bedzie ten sam

rozumiem ze ktos chce chronic interesy swoich znajomych ale nazywajmy wtedy rzeczy po imieniu :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 11:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2009, o 08:43
Posty: 9782
Lokalizacja: ....zewsząd
Podziękował : 5574
Otrzymał podziękowań: 2184
Uprawnienia żeglarskie: prawo człowieka wolnego
Zalóz sobie własne forum o badz odwazny na własny rachunek. A wczesniej przeczytaj ze zrozumieniem moj poprzedni przydlugi post.

_________________
Jestem tylko szarym człowiekiem
www.armator-i-skipper.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 12:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2006, o 11:31
Posty: 17329
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2189
Otrzymał podziękowań: 3600
Uprawnienia żeglarskie: ***** ***
Colonel napisał(a):
badz odwazny na własny rachunek
Hmmm, przywołany przez chiquito tripadvisor odważny jest na własny rachunek, bo... to troszkę inny rachunek jest. Polska wersja tripadvisora ma adres zaczynający się, a nie kończący literkami PL. Ciekawe dlaczego? :-)

O porównywaniu do mechanizmu ocen allegro się nie wypowiem, bo są ręce opadają.

_________________
Pozdrawiam,
Marek Grzywa



Za ten post autor Maar otrzymał podziękowanie od: Marian Strzelecki
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 13:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 cze 2009, o 16:22
Posty: 8653
Lokalizacja: sv Nimrod, Newhaven, UK
Podziękował : 3578
Otrzymał podziękowań: 2362
Uprawnienia żeglarskie: Sternik morski (no wymieniłam w końcu..)
chiquito83 napisał(a):
ja tak sie tylko zapytam

czy administracja forum ma konta na ebayu albo allegro? kupuje cos tam? zdarzylo sie wystawic negatywny komentarz? czy sprzedajacy pozwal z tego powodu portal do sadu? nie wydaje mi sie..

(...)


Najwyraźniej Ty nie masz. Bo wiedziałbyś, że aby mieć funkcjonujące konto na tych portalach, trzeba zweryfikować swoją tożsamość. Aby pisać na forum, tego nie robisz.
Zauważasz tą subtelną różnicę? HINT: identyfikacja piszącego jest bezproblemowa...

_________________
Pozdrawiam, Monika Matis
http://www.facebook.com/theseanation

My recent thought:
"...pessimist moans about breakdowns, optimist expects it won't break; realist makes it easy to fix..." :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 15:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2013, o 01:08
Posty: 4216
Lokalizacja: Pomorze
Podziękował : 1719
Otrzymał podziękowań: 1773
Uprawnienia żeglarskie: samowodniak flisaczy
Maar napisał(a):
...w naturalny, ludzko-żeglarski sposób trzymamy stronę poszkodowanego i będziemy się starali ułatwić żeglarzowi oszukanemu/poszkodowanemu przez niesolidną firmę dotarcie ze swoimi uwagami do szerokiego grona forumowiczów, ale niech ten poszkodowany żeglarz też postara się nas zrozumieć.


Można ująć to krócej:
Nawet gorącego kartofla weźmiemy do ręki i będziemy trzymać, dopóki nie zacznie parzyć.

Jest to podejście zrozumiałe, bo życiowe.

Ale w prowadzonych tutaj, w gruncie rzeczy niezobowiązujących rozważaniach, umyka sprawa istotna. Tak naprawdę nie na tym powinno polegać zadanie forum, żeby mający poczucie krzywdy żeglarz mógł wypłakać swe żale, miotając bezładnymi oskarżeniami. Do tego są instytucje bardziej sposobne. Przy poważnych zarzutach - sąd, prasa, przy tych innych choćby knajpa i grono przyjaciół.

Chodzi o korzystną dla żeglarskiej społeczności funkcję ostrzegania przed różnymi nieuczciwymi działaniami firm, może szczególnie nawet przed takimi drobnymi, gdzie szkoda jest przykra, ale zbyt mała, aby narażać się na włóczenie po sądach. Oczywiście mówimy o ostrzeżeniu podanym w odpowiedniej formie i tu jest pole ewentualnego działania moderacji. Przy takim założeniu dopiero wypada zadać pytanie, czy administracja forum może obawiać się przykrości ze strony niezadowolonej firmy? Z mojej, być może niewielkiej wiedzy, wynika, że nie. O żadnym forum mającym tego typu kłopoty nie słyszałem.

W zeszłym roku zakończyła się dość głośna sprawa. Kilku zwolnionych pracowników wytoczyło zarzuty na pewnym forum, firma skierowała sprawę do sądu, ale... nie przeciw forum! Od forum firma zażądała jedynie "namiarów" na piszących posty, na co administracja zgodzić się nie chciała, broniąc anonimowości użytkowników! Dlatego nieco dziwi mnie trwożliwość w sytuacji, w której piszący sam deklaruje ujawnienie swoich danych, a administracja chęć natychmiastowego przekazania tych danych niezadowolonej firmie.
Jakoś nie widzę tu żadnego zagrożenia...

_________________
Pozdrawiam
Alterus



Za ten post autor Alterus otrzymał podziękowanie od: Marian Strzelecki
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 15:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2010, o 21:36
Posty: 2768
Lokalizacja: Napływowy Góral Świętokrzyski
Podziękował : 88
Otrzymał podziękowań: 721
Uprawnienia żeglarskie: byle jaki jachtowy sternik morski
Alterus napisał(a):
Chodzi o korzystną dla żeglarskiej społeczności funkcję ostrzegania przed różnymi nieuczciwymi działaniami firm, może szczególnie nawet przed takimi drobnymi, gdzie szkoda jest przykra, ale zbyt mała, aby narażać się na włóczenie po sądach.
Wiesz, nie ma ludzi i firm bez wad. Nie od razu trzeba iść do sądu. Moim skromnym zdaniem w pierwszej kolejności trzeba by poinformować firmę i uzyskać stanowisko drugiej strony. Na wróbla nie wyciąga się armat. Być może ktoś popełnił błąd i wystarczy proste przepraszam lub rabat przy następnej okazji. Wyciągnięcie sprawy od razu na ogląd powszechny powoduje, że sprawa staje się drażliwa i właśnie pojawiają się środki niewspółmierne do okoliczności. A tu zwykle duże firmy posiadają o wiele większe możliwości prawne i finansowe.

_________________
Pozdrawiam
Sławek
-----------------
http://www.waligorski.art/liryka.php?litera=b&nazwa=22
"Najważniejsze, że ocean jest duży, a Ameryka dokładnie w poprzek - nie da się nie trafić."


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 15:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2009, o 08:43
Posty: 9782
Lokalizacja: ....zewsząd
Podziękował : 5574
Otrzymał podziękowań: 2184
Uprawnienia żeglarskie: prawo człowieka wolnego
Alterusie. Deklaracje byly bez pokrycia...

_________________
Jestem tylko szarym człowiekiem
www.armator-i-skipper.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 15:56 

Dołączył(a): 19 paź 2013, o 18:23
Posty: 35
Podziękował : 8
Otrzymał podziękowań: 11
Uprawnienia żeglarskie: ŻJ
Colonel napisał(a):
Alterusie. Deklaracje byly bez pokrycia...


Rozumiem że sądzisz że jak powtórzysz to jeszcze 50 razy to stanie się to prawdą.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 16:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2009, o 08:43
Posty: 9782
Lokalizacja: ....zewsząd
Podziękował : 5574
Otrzymał podziękowań: 2184
Uprawnienia żeglarskie: prawo człowieka wolnego
Tyle razy powtórzę, ile będzie trzeba.

_________________
Jestem tylko szarym człowiekiem
www.armator-i-skipper.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 16:16 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1301
Otrzymał podziękowań: 4173
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
capriv6 napisał(a):
Colonel napisał(a):
Alterusie. Deklaracje byly bez pokrycia...


Rozumiem że sądzisz że jak powtórzysz to jeszcze 50 razy to stanie się to prawdą.


Analogicznie do twojej prawie logiki: deklarowales, ze spelnisz zasady i sie ujawnisz, lecz nigdy tego nie zrobiles, a jednak uwazasz, ze problem masz zalatwiony. Ja deklarowalem, ze post bedzie odblokwany, wiec problem tez jest zalatwiony. Cenzury nie ma.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 16:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2013, o 01:08
Posty: 4216
Lokalizacja: Pomorze
Podziękował : 1719
Otrzymał podziękowań: 1773
Uprawnienia żeglarskie: samowodniak flisaczy
plitkin napisał(a):
Ja deklarowalem, ze post bedzie odblokwany,


A czy mógłbyś, Plitkinie, o ile nie jest to tajemnicą, podać, co dokładnie powinien zrobić użytkownik, którego post w podobnej sytuacji został zablokowany? Jakich działań z jego strony oczekuje administracja forum? Bez ogólników?

Wyjaśniam: interesuje mnie sam problem, a nie wypowiadam się w konkretnej sprawie.

_________________
Pozdrawiam
Alterus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 16:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2006, o 11:31
Posty: 17329
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2189
Otrzymał podziękowań: 3600
Uprawnienia żeglarskie: ***** ***
Alterus napisał(a):
A czy mógłbyś, Plitkinie, o ile nie jest to tajemnicą, podać, co dokładnie powinien zrobić użytkownik, którego post w podobnej sytuacji został zablokowany?
A może o tym to na SailForumie należałoby dyskutować?

W sensie, że zaraz się okaże, że ustalenia SF nie odpowiadają jakiemuś userowi z FŻ i będziemy tutaj ględzić offtopowo - przypominam, że dział sie nazywa Sprawy naszego forum. ;-)

_________________
Pozdrawiam,
Marek Grzywa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 16:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2013, o 01:08
Posty: 4216
Lokalizacja: Pomorze
Podziękował : 1719
Otrzymał podziękowań: 1773
Uprawnienia żeglarskie: samowodniak flisaczy
Maar napisał(a):
Alterus napisał(a):
A czy mógłbyś, Plitkinie, o ile nie jest to tajemnicą, podać, co dokładnie powinien zrobić użytkownik, którego post w podobnej sytuacji został zablokowany?
A może o tym to na SailForumie należałoby dyskutować?

W sensie, że zaraz się okaże, że ustalenia SF nie odpowiadają jakiemuś userowi z FŻ i będziemy tutaj ględzić offtopowo - przypominam, że dział sie nazywa Sprawy naszego forum. ;-)


Ależ, Maar, toż to wiedza, która każdemu użytkownikowi przydać się może, a tak się składa, że dotyczy (poprzez użytkowników, a jakże) i naszego, i zaprzyjaźnionego forum zarazem. Precedensy już były...
Poza tym chodzi przecież o kwestie formalne.

_________________
Pozdrawiam
Alterus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 17:07 

Dołączył(a): 3 lut 2011, o 13:25
Posty: 2240
Podziękował : 353
Otrzymał podziękowań: 680
Uprawnienia żeglarskie: mam
Alterusie, o co konkretnie walczysz? Żeby administracja FŻ zezwoliła na anonimową krypto/anty-reklamę? Czy też chodzi Ci o sailforumowe restrykcje?

_________________
noone


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 17:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2013, o 01:08
Posty: 4216
Lokalizacja: Pomorze
Podziękował : 1719
Otrzymał podziękowań: 1773
Uprawnienia żeglarskie: samowodniak flisaczy
noone napisał(a):
Alterusie, o co konkretnie walczysz? Żeby administracja FŻ zezwoliła na anonimową krypto/anty-reklamę? Czy też chodzi Ci o sailforumowe restrykcje?


Ani nie walczę, ani o jakichś zezwoleniach na kryptoreklamę nie myślę. Sailforumowe "restrykcje" też interesują mnie jedynie o tyle, o ile mogą dotyczyć naszego forum. Co starałem się wyjaśnić wyżej, odcinając się jednocześnie od konkretnych przypadków ( tutaj - od sprawy Capriv6), a traktując rzecz ogólnie. Zadałem też na tym ogólnym poziomie pytanie koledze z tego forum, Plitkinowi, którego za inteligencję cenię, za rozwagę poważam. Równocześnie zastrzegłem, że o ile rzecz uważa za tajemną, odpowiadać nie musi. Gdzieś przekroczyłem jakąś barierę?

_________________
Pozdrawiam
Alterus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 17:35 

Dołączył(a): 3 lut 2011, o 13:25
Posty: 2240
Podziękował : 353
Otrzymał podziękowań: 680
Uprawnienia żeglarskie: mam
Alterus napisał(a):
Gdzieś przekroczyłem jakąś barierę?

Nie wiem, nie znam się na barierach ;-)
Z tego
Alterus napisał(a):
W zeszłym roku zakończyła się dość głośna sprawa. Kilku zwolnionych pracowników wytoczyło zarzuty na pewnym forum, firma skierowała sprawę do sądu, ale... nie przeciw forum! Od forum firma zażądała jedynie "namiarów" na piszących posty, na co administracja zgodzić się nie chciała, broniąc anonimowości użytkowników! Dlatego nieco dziwi mnie trwożliwość w sytuacji, w której piszący sam deklaruje ujawnienie swoich danych, a administracja chęć natychmiastowego przekazania tych danych niezadowolonej firmie.
Jakoś nie widzę tu żadnego zagrożenia...

i wcześniejszych Twoich postów wnioskuję, że nie podobają Ci się ograniczenia w obsmarowywaniu, dlatego zapytałem.
Co do FŻ, to nie sądzę (nie chciałbym), żeby cokolwiek w tej materii się zliberalizowało, co do SF - tutaj naprawdę nie jest miejsce do oceny ani dyskusji na temat tamtejszej administracji.
A co do Capri sześciocylindrowego - jeśli jego skarga na AN na SailForum była tak samo wartościowa jak tutejsze pretensje, to nie dziwię się, że nie został tam potraktowany poważnie.

_________________
noone


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 18:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2013, o 01:08
Posty: 4216
Lokalizacja: Pomorze
Podziękował : 1719
Otrzymał podziękowań: 1773
Uprawnienia żeglarskie: samowodniak flisaczy
noone napisał(a):
Z tego
Alterus napisał(a):
W zeszłym roku zakończyła się dość głośna sprawa. Kilku zwolnionych pracowników wytoczyło zarzuty na pewnym forum, firma skierowała sprawę do sądu, ale... nie przeciw forum! Od forum firma zażądała jedynie "namiarów" na piszących posty, na co administracja zgodzić się nie chciała, broniąc anonimowości użytkowników! Dlatego nieco dziwi mnie trwożliwość w sytuacji, w której piszący sam deklaruje ujawnienie swoich danych, a administracja chęć natychmiastowego przekazania tych danych niezadowolonej firmie.
Jakoś nie widzę tu żadnego zagrożenia...

i wcześniejszych Twoich postów wnioskuję, że nie podobają Ci się ograniczenia w obsmarowywaniu


Cóż... Wnioskowania winszuję.

_________________
Pozdrawiam
Alterus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 18:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2009, o 08:43
Posty: 9782
Lokalizacja: ....zewsząd
Podziękował : 5574
Otrzymał podziękowań: 2184
Uprawnienia żeglarskie: prawo człowieka wolnego
Maar napisał(a):
A może o tym to na SailForumie należałoby dyskutować?

Zgadzam się ale...

capriv6 napisał(a):
A sprawa wydarzyła się na konkurencyjnym (sąsiednim) forum....

... po czym na czterech stronach wątku pojawiają się kłamstwa pod adresem administracji tamtego forum. Te kłamstwa Plitkin i ja ze świętą cierpliwością prostujemy, a przy okazji odbyła się ciekawa dyskusja o zasadach dotyczących tego forum.

_________________
Jestem tylko szarym człowiekiem
www.armator-i-skipper.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 18:43 

Dołączył(a): 19 paź 2013, o 18:23
Posty: 35
Podziękował : 8
Otrzymał podziękowań: 11
Uprawnienia żeglarskie: ŻJ
Cały czas czekam na dowody jakiegokolwiek kłamstwa z mojej strony.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 19:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2006, o 11:31
Posty: 17329
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2189
Otrzymał podziękowań: 3600
Uprawnienia żeglarskie: ***** ***
Colonel napisał(a):
... po czym na czterech stronach wątku pojawiają się kłamstwa pod adresem administracji tamtego forum. Te kłamstwa Plitkin i ja ze świętą cierpliwością prostujemy, a przy okazji odbyła się ciekawa dyskusja o zasadach dotyczących tego forum.
Andrzeju, serio nie wiem o co chodzi.
Ani jakie kłamstwa, ani prostowania. Daj jakieś cytaty/linki, pls.

_________________
Pozdrawiam,
Marek Grzywa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 19:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2009, o 08:43
Posty: 9782
Lokalizacja: ....zewsząd
Podziękował : 5574
Otrzymał podziękowań: 2184
Uprawnienia żeglarskie: prawo człowieka wolnego
Marku, zarzucono administracji tamtego forum prowadzenie cenzury. Na komunikat, że wynikło to z dziwnej niechęci do zidentyfikowania się, publicznie bądź tylko wobec administracji,czytamy, że taka chęć była. Tyle tylko, że była starannie ukrywana wobec administracji tamtego forum. Ergo: występuje ona tylko tutaj, zapewne w chęci "obsmarowania" tamtej administracji.
Tyle z mojej strony na ten temat, przejrzyj sobie sam cały temat, a nie narażaj mnie na szukanie teraz cytatów. Jeśli zaś chcesz tolerować takie zachowania, to proszę bardzo.
THE END, mam nadzieję.

PS. Noone, dziękuję!

_________________
Jestem tylko szarym człowiekiem
www.armator-i-skipper.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 19:40 

Dołączył(a): 19 paź 2013, o 18:23
Posty: 35
Podziękował : 8
Otrzymał podziękowań: 11
Uprawnienia żeglarskie: ŻJ
Colonel napisał(a):
Marku, zarzucono administracji tamtego forum prowadzenie cenzury. Na komunikat, że wynikło to z dziwnej niechęci do zidentyfikowania się, publicznie bądź tylko wobec administracji,czytamy, że taka chęć była. Tyle tylko, że była starannie ukrywana wobec administracji tamtego forum. Ergo: występuje ona tylko tutaj, zapewne w chęci "obsmarowania" tamtej administracji.
Tyle z mojej strony na ten temat, przejrzyj sobie sam cały temat, a nie narażaj mnie na szukanie teraz cytatów. Jeśli zaś chcesz tolerować takie zachowania, to proszę bardzo.
THE END, mam nadzieję.

PS. Noone, dziękuję!


Kolejny post z samymi zarzutami. Co to znaczy że chęć była ukrywana, na jakiej podstawi tak twierdzisz, masz jakąś alternatywną wersję wydarzeń to opisz. Masz np. wiadomość wysłaną do mnie przez administracje tamtego forum która proponowała by mi jakiekolwiek warunki.
Napisz może wreszcie coś konkretnego

Mnie faktycznie ciężko jest udowodnić że kontaktu z tamtej strony nie było. Sądzę jednak że myślące osoby zadadzą sobie pytanie jaki miał bym motyw w takim działaniu jak ty opisujesz.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 20:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2011, o 10:05
Posty: 3408
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 255
Otrzymał podziękowań: 309
Uprawnienia żeglarskie: blond bezpatencie
A może dyskusję o tamtym forum przenieść by na tamto forum? :roll:
Bo tu ani trzymacie się tematu wątku, a skiełczenie na niesprawiedliwość tamtejszej administracji, oraz przepychanki o przedstawienie się, są mocno już nużące.

_________________
Narcyza
Nobody's perfect. Call me Nobody.



Za ten post autor Narjess otrzymał podziękowanie od: plitkin
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 20:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2011, o 16:40
Posty: 4693
Podziękował : 222
Otrzymał podziękowań: 758
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Narjess napisał(a):
A może dyskusję o tamtym forum przenieść by na tamto forum?

Popieram. Zwolni się wtedy miejsce na dyskusję o jeszcze innym forum :cool:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lut 2014, o 20:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2006, o 11:31
Posty: 17329
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2189
Otrzymał podziękowań: 3600
Uprawnienia żeglarskie: ***** ***
A powiedz @capriv6 czy w poście - do którego niektórzy z uporem wracają, choć nie o nim jest watek - znalazła się Twoja jasna deklaracja, że na PW/priw jesteś gotowy się przedstawić?

Prosta odpowiedź - tak lub nie.

_________________
Pozdrawiam,
Marek Grzywa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL